Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes tárhely amin fut a...

Ingyenes tárhely amin fut a Joomla?

Figyelt kérdés

Már elég sokat kipróbáltam de egyiken se jó.



ATW:fel se lehet telepíteni


Okhost.eu:A telepítés 2. lépésénél ezt írja:


Úgy tűnik, hogy nem engedélyezte a cookie-k fogadását a böngészőjében. Nem tudja telepíteni az alkalmazást, ha letiltott ez a funkció. Emellett probléma merülhet föl a kiszolgáló session.save_path beállításával is. Ha ez az eset áll fönn, akkor forduljon a tárhelyszolgáltatójához, ha ezt nem tudja saját maga ellenőrizni vagy javítani.


És a lap tetején és az alján ez van:


Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://sessionserver.okh:11211) in /var/www/szunyi.com/weblapom/www/libraries/joomla/session/session.php on line 542


Tudnátok ajánlani egy normális tárhelyet?


2011. ápr. 24. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:
ja amúgy még próbáltam már az uw-t és a freewebet is de azokon sem jó
2011. ápr. 24. 17:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

000webhost

Alapból működik, csak a mysql-t kell létrehozni. Ráadásul teljesen reklámmentes, és gyors is ;)

2011. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen tudom pont most fedeztem fel de nem enged regizni...
2011. ápr. 24. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem enged? Én pár napja regisztráltam, minden működött:

[link]

2011. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az okhostnál van vagy négy szerverem amin csak Joomla fut, és JÓL!!!


"Úgy tűnik, hogy nem engedélyezte a cookie-k fogadását a böngészőjében. Nem tudja telepíteni az alkalmazást, ha letiltott ez a funkció. Emellett probléma merülhet föl a kiszolgáló session.save_path beállításával is. Ha ez az eset áll fönn, akkor forduljon a tárhelyszolgáltatójához, ha ezt nem tudja saját maga ellenőrizni vagy javítani.

"


Ezt neked kell megoldanod, a böngésződdel van a gond.

2011. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tuti nem a böngészővel van a baj.2 gépünk van egyiken google chrome és mozilla nem jó egyiken sem.a másikon mozilla,google chrome,opera,IE azokon is egyiken sem jó.
2011. ápr. 26. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!