Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Anonim . HU domain? (lent)

Anonim . HU domain? (lent)

Figyelt kérdés

Van, ez az az anonim-domainregisztracio.hu, ahol lehet úgy domaint venni, hogy ne látszódjon a név, lakcím. Ez OK is, de ilyenkor nem úgy van hogy az ő tulajdonukban van, és bármikor elvehetik (és addigra lehet h sokkal többet fog érni)

Nincs valami olyan hogy az enyém legyen hivatalosan is, de max. a nevem jelenjen meg a whois-ban, a lakcímem ne? Mekkora hülyeség ez, mi köze van bárkinek az én lakcímemhez?


2011. ápr. 19. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha nem adod meg a neved, lakcímed, kinek és hova címzik a számlát???

Ha illegális tevékenységet folytatsz, akkor pedig, hogy érnek utol.

Kb. olyan ez, mint a telefon előfizetés, ahhoz is szükség van a személyes adataidra.

Domaint pedig nem veszel hanem bérelsz.

Jó is lenne, ha ha csak úgy lehetne domaint venni, mint kenyeret boltban!


A domain regisztrációnak egyébként igen komoly jogi feltételei vannak.

2011. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer, nem az kérdés hogy lehet-e hanem hogy megbízható, amúgy nekik nég a nevem se kell megadnom. Normál regsiztrációnal meg az akarom hogy a WHOISBAN NE LÁTSZÓDJON A LAKCÍM! szerintetek normális hogy mindki látja hogy hol lakik az admin?? Mennyi hülye keresne meg szerintetek??
2011. ápr. 20. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

"Szerinted, ha nem adod meg a neved, lakcímed, kinek és hova címzik a számlát??? "


Ha ennyire nem ertesz hozza, minek pofazol bele?

2011. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megbízhatóak! Nekem is náluk van a domainem! :D Én ajánlom! :P És akármikor át tudod kérni máshoz! :P
2011. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell semmit megadni, szóval igaza van a kérdezőnek! :) Azért anonim! :D Szerintem hajrá! Nagyon jók. :P
2011. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Én is kérdeznék! Én ma regeltem 1 domaint az anonim-on, mennyi idő mire megvan kb?
2011. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!