Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell atw oldalon feltölte...

Hogy kell atw oldalon feltölteni az oldalamat a total commander jó? Vagy másik progi kell ha igen linkeljettek egyet. Vagy hogy kell hogy egy dokumentumott átmásolok a szerore? Vagy hogy?

Figyelt kérdés
Előre is köszi.
2011. ápr. 6. 16:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de várj hogy lehet megnyitni a tárhelyet mert nekem csak a ftp.atw.hu ez van kapcsolodva. hogy birom megnyitni a tárhelyet?
2011. ápr. 6. 16:53
 12/18 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha minden jól van beállítva, akkor a Kapcsolódásra kattintva a T.Commanderben megjelenik a tárhelyed az aktív mappaablakban.
2011. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nekem 2 mappát adott be az egyik az 1-es a másik a 0-ás és mind a ketőő ftp.atw.hu
2011. ápr. 6. 17:10
 14/18 legendavagyok01 ***** válasza:
Szerintem ne mappába, simán gyökérbe. Próbáld ki, másold fel az index.html-t vagy index.php-t, egyelőre semmi mást. Innentől kezdve ha felkeresed az oldalad a böngészőben, látni kell. Ha nem jó, próbáld ki valamelyik mappába másolva. Ahol jó, oda mehet mellé a többi cucc.
2011. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

oké megpróbálom.de lehet még egy kérdésem hogy az index mappába mi legyen ez igy jó példának? <HTML>

<HEAD>

<TITLE>Sziasztok.</TITLE>

</HEAD>

<BODY>

<HTML>

2011. ápr. 6. 17:18
 16/18 legendavagyok01 ***** válasza:

Ezt próbáld ki:


<HTML><HEAD><TITLE>

Amit ide írsz, az megjelenik a böngésző ablakának címsorában

</TITLE></HEAD>


<CENTER>


<H1>Ide jöhet az oldal címe</H1>

<HR SIZE=2 WIDTH=80%>


Ide kellene írni amit közkincsé akarsz tenni...


</CENTER></BODY></HTML>

2011. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jöszi sikerült. :)Van msn-ed?? mert ha igen felvennélek mert lehet hogy kéne kis segiitség ha nem baj. :/
2011. ápr. 6. 17:28
 18/18 legendavagyok01 ***** válasza:

1. Nincs msn-em, se iwiw se facebook, nem élek velük.

2. Nem vagyok nagy spíler, csak ezeket az alap dolgokat tudom. (valamikor én is csináltam azért egy komolyabb oldalt simán, kézzel beírva html-be, tanulási céllal, de már 10 éve, különböző progikkal szerkesztek oldalakat nagy ritkán, mint a websitex5 és hasonlók.)

3. a html-tanulására sok jó könyv van, keress egyet,megéri, ha ez a cél, utána lehet tovább css, php és így tovább.

Azért kiraktam, hogy lehessen privát e-mailt küldeni.

Sok sikert!

2011. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!