Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol tudnák egyszerűen, de jó...

Hol tudnák egyszerűen, de jó weblapot készíteni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkilapja.hu - [link]

Magyar, egyszerű, viszonylag kevés reklámmal.


HuPont.hu - [link]

Magyar, egyszerű, viszont tele van reklámmal. Csak akkor, hogyha megveszed hupont.hu-tól a reklámok(felét), így te kapod a pénz egy részét, aminek megintcsak pár részét elveszi a Gugli(nagytesó)


Harmadik, szerintem legjobb, de angol:

000webhost.com - [link]

Nagyon profi, ingyenes, reklámmentes, pénzt is kereshetsz vele! Privátban megdoblak az infóval, ha kéred. :)


Kérlek, a .tk-s linkekre kattints, mivel sokat keresgéltem míg megtaláltam a regisztráció menüpontot.


a harmadiknál az Order Now-ra kell kattintani.

2011. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez attól függ. Ha egyáltalán nem értesz hozzá, akkor van több ingyenes hely is (pl. mindenkilapja.hu, meg gportal.hu, de az fizetős)
2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj ki valami CMS-t joomlát vagy drupalt
2011. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi all
2011. ápr. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!