Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Készitettem egy weboldalt a...

Készitettem egy weboldalt a hupont.hu-n. Mért nem találom a neten. Sehol?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom keresővel akarod megtaláltatni. Addig ez nem fog menni, amíg a keresőrobot rá nem talál. Ehhez pedig kell, hogy link mutasson valahonnan rá. De első találat nem lesz egykönnyen. Ahhoz nagyon sok linknek kell rá mutatnia, oldaladról is sok linknek máshova, a keresőben is sokan kattintsanak rá, és még legalább 1000 dolog.
2009. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondhatni eböl nemsokat értek de köszi. valami konkrét segitség?
2009. febr. 26. 19:23
 3/3 anonim válasza:
A keresőben, pl. Google-ben csak akkor találod majd meg a lapod, ha van rajta forgalom.ezt úgy érheted el például, hogy hirdeted a weboldaladat, felteszed az iwiwre, e.mailben tudatod ismerőseiddel, hogy van oldalad, nyissák meg minél többször. Így forgalmat generálsz rajta, és ezáltal a keresőben is meg fog jelenni egy idő után(akár 1-2 hónap is kell hozzá!,valahol, lehet, hogy csak a 10.lapon..)Ajánld a lapodat a témájának megfelelő lap.hu oldalra. Ha a szerkesztő elfogadja, akkor kiteszi az oldaladra mutató linket, ezáltal az adott témában keresők könnyen rád találnak. Remélem segítettem, teljesen laikusként.
2009. máj. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!