Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok egy bejelentkező...

Hogyan tudok egy bejelentkező oldalt létrehozni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy egy html -es weboldalt csak valaki akkor tudjon megnézni ha bejelentkezik a kezdőlapon, a kezdőlapon pedig csak annyi lehet hogy felhasználónév jelszó, meg egy kis leírás az oldalról. valami tipp?
2011. márc. 20. 17:34
1 2
 11/15 Tom0829 válasza:
Segítek, írj nyugodtan.
2011. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
elkezdtem php és mysql alapokról szóló könyvet olvasni, így már jobban értem az egészet :D
2011. júl. 3. 19:33
 13/15 A kérdező kommentje:
ha a könyv végére értem nekiállok a weboldalnak, mely már eléggé dinamikus lesz :)
2011. júl. 3. 19:34
 14/15 anonim válasza:
Olyan beléptetés is lehetséges ezzel, hogy külön tartalmakhoz férjenek hozzá a különböző jelszóval rendelkezők?
2013. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az utolsó kérdéshez, hogy azért pontosabban látható legyen a történet: Ez a PHP-s megoldás az egyszerűbbek közé tartozik és biztonsági szempontból csak annyit, hogy a PIN kódod, a Jimmy Hoffa és a Kennedy-gyilkosság aktáit nem ilyen kóddal kellene védeni. Legalábbis én nem tenném :)

Így adott oldalt lehet védeni, meghatározott tartalom pl: egy oldalon tárolt kép, hang, vagy szöveg külön kódolása azaz egy lapon 3 külön kód külön tartalomhoz ezzel nem lehetséges. A kód alapból egy jelszavas. Az ilyen jellegű védelemhez szerver oldali programozás, adatbázis, és a jelszavak tárolása kizárólag kódolással alkalmazható, szerver oldalon! Ebben az esetben maguk a jelszavak is kódolva vannak a szerveren.

2016. jan. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!