Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ingyenes, minimális...

Milyen ingyenes, minimális programozói tudást igénylő oldal van, ahhol ehhez hasonlót tudnák készíteni?

Figyelt kérdés

[link]


ezt az oldalt én csináltam kb egy éve, de a .lapunk közben elvesztette ingyenességét, azért keresek egy hasonló oldalt, ahol ingyen tudok ilyet csinálni... amit találtam az mind korlátoltabb, vagy fizetős


2011. márc. 19. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez sima html...A html nem programozási nnyelv...NVU DREAMWeaveer
2011. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jujj inkább nem írtál volna első...


mlap.hu vagy g-portal.hu


Ha te magad írod html-be vagy php-ba akkor uw.hu vagy fw.hu


Amúgy a html is programozási nyelv, mivel egy jegyzettembe is lehet weblapot készíteni csak érteni kell hozzá.

2011. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Több weblapot csináltam jegyzettömbe hidd el...A HTML pedig nem program nyelv hanem leírónyelv avagy csak egy sima kódolás olvass utánna.
2011. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és azért javasoltam neki az nvu-t mert ahhoz nem nagyon kell tájékozottnak lenni a html kódolásba hanem elég csak kattingatni
2011. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ghostboy ***** válasza:
hát én még tudom ajánlani a www.ucoz.hu-t én is ott tartom a honlapom html-hez nem sokat konyítok csak bele-bele matatok ingyenes ez a honlapszerkesztő oldal. kissebb összegért saját domaint lehet venni nagyobb tárhelyet stb. alapból 400mb áll rendelkezésre +2gb megaupload account. pár $.ért extra tárhelyet is tudsz venni. rengeteg alkalmazás,kiegészítő, sablonok stb. itt az én honlapom lesd meg ha gondolod. nem egy nagy durranás de célnak megfelel :) [link]
2011. márc. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, NVU-m már régóta van, csak valahogy soha nem voltam kedvem belekezdeni, a .lapunk-at egyszerubbnek láttam, de most lehet kipróbálom... egyébként a html tényleg leíró nyelv, de ez most nem lényeges :P
2011. márc. 30. 20:39
 7/8 A kérdező kommentje:
még az érdekelne, hogy melyik a legújabb NVU, vagy más hasonlóan jó progi, amihez van magyarítás, mert az angol kifejezések szerintem gondot okoznának
2011. márc. 31. 13:32
 8/8 anonim válasza:

tudNÉK.


3000 forintot csak kibírtok évente, nem? NINCS jó ingyenes tárhely.

2011. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!