Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nem tudtok ajánlani nekem egy...

Alekosz00 kérdése:

Nem tudtok ajánlani nekem egy oldal szerkesztő programot?

Figyelt kérdés
nekem gportalos oldalam van
2011. márc. 18. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
gportalos oldal nem szerkeszthető csak amennyit a gportalban meg tudsz csinálni.
2011. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
HTML-ben érdemesebb csinálni, ajánlanám hozzá a Microsoft Expression-t.
2011. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Válts egy webtárhelyre, amire fel tudsz tölteni HTML-t, a szerkesztéséhez javaslom a Notepad++-t.
2011. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mlap.hu nagyon jó, én is azt használom. Ha adatbázisost akarsz, ott a freeweb.hu is (ha ilyen domain neves is jó). Úgy értem az adatbázisost, hogy... tudod mit? Ha egyáltalán jó a domain neves is, akkor nézd meg, mi a különbség a freeweb és a mlap között! ;) A freeweb-et azért sokkal nehezebb kezelni, de talán több rajta a lehetőség (attól függően, hogyan használod ki őket! :D), mert akár végtelen sok alkalmazást rárakhatsz a mlap-os oldaladra (HTML kódokkal például, ahova java scriptekből is egy csomót betehetsz), ameddig van tárhelyed.
2011. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyerekek neki 1 oldal szerkesztő program kell.

Add 1: Dreamweaver CS5.5


vagy ha komolyabban akarsz foglalkozni, és server oldali kódokat írni akkor: Netbeans 7.0

2011. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

00:47:


A Notepad++-t használom oldalszerkesztőnek (HTML,CSS), ja és tényleg szerver oldali programozáshoz is azt használom, meg kliens oldali (JS) pogramozáshoz is, ja igen és facebook alkalmazások írásához is azt használom, ja és SQL-t is abban szoktam megírni ...


Talán ha specifikáltabb lenne a kérdés, hogy mi a cél és mennyi alaptudással rendelkezik a kérdező, akkor tudnánk értelmesen is ajánlani eszközt ...

2011. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!