Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Visual Studio-ban készült...

Visual Studio-ban készült aspx oldalt hogy kell feltölteni szerverre?

Figyelt kérdés
Visual Studio 2010-ben (C#) készült site-ot gondolom nem csak simán fel kell tolni a szerverre, de pontosan mi lenne az eljárás? A lényeg, hogy van egy html oldal, ahonnan az űrlapadatokat akarom kiíratni a következő aspx web formon, viszont ha felviszem az adatokat, a következő oldalon csak az aspx fájl forráskódja jelenik meg. Miért?
2011. febr. 11. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg elég simán is felmásolni, persze publish-sal szebb lenne. Biztos, hogy az adott szerver támogatja az ASP.NET-et? ilyen freewebre, meg uw-re nem lehet ASP.NET-et felrani, vannak külön ASP.NET hostoló oldalak.
2011. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt elfelejtettem írni, hogy uw.hu-s sajnos. Szóval akkor olyan szerver kéne, ami támogatja az asp-t?
2011. febr. 11. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen..illetve nem...nem az ASP-t kell támogatni, mert az egy ASP.NET-től régebbi technolóia (VBscriptben vagy JScriptben) lehetett programozni, hanem az ASP.NET-et kell támogatnia.
2011. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz helyre raktam a bezáró zárójelet, de gondolom érthető azért. Tehát ASP!=ASP.NET. Sőt ASP.NET-en belül is különböző verziók vannak (ami gyarkolatilag a .NET verziókat jelenti) Tehát olyan szervert kell keresned, amin az adott verziójú ASP.NET támogatva van.
2011. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2011. febr. 12. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!