Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nemrég csináltam egy WordPress...

Nemrég csináltam egy WordPress-es oldalt a tárhely. Biz-en softaculos segítségével. Hogyan kell megcsinálni a következő dolgokat?

Figyelt kérdés

A weboldal a következő: [link] (hogy jobban megértsétek, hogy miről beszélek)

Első sorban a következő nyelvi problémáim akadatak:

1 .Jobb oldalt, a kereső, kategóriák stb angolul vannak kiírva, ezeket szeretném átalakítani magyarra.

2. Ha kommentet írok, vagy ír akárki, angolul jelenik a dátum.

3. A kommentírásnál nem is írja ki, hogy melyk mezőbe mit kell beírni.

4. Az egész WordPress angol.

5. A tárhely.biz-en nekem még van szabadon több mint 2000 megám, viszont ha képet akarok feltenni az oldalra, mindig csak úgy engedi a képeket, hogy a wordpress-re töltöm fel és nem a tárhely.biz-re, pedig ott is van egy pár dolog, amit kitennék és nem Wordpressel akaarom feltölteni.

Olvastam én valamilyen magyarosításról, hogy most karácsonykor készítették, de nem igazán értem, hogy most akkor mi van és, hogy, hogy van.

Remélem meg lehetett érteni, hogy mit akarok :)


2011. jan. 31. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!