Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy modern kinézetű jó honlapo...

Egy modern kinézetű jó honlapot szeretnék összedobni. Melyik a legmegfelelőbb honlapkészítő ehhez?

Figyelt kérdés
Ingyenesen persze...:S Aki csak azzal tud jönni, h ezek gagyik, az ne is írjon. Tudom... Köszönöm!
2011. jan. 12. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de én akkor is a kérdésedre válaszolok. :)

Egy modern kinézetű jó honlaphoz a következő szükséges:

- Egy jó grafikus, és egy általa preferált grafikai program, pl photoshop, gimp, akármi.

- Egy a html-t, és css-t tökéletesen alkalmazni tudó személy, és egy dreamwaever.

- Egy jó php programozó agya, és neki egy notepad, vagy notepad++.

Persze ez lehet mind 1 személy is, csak ahhoz sokat kell tanulni. :)


S hidd el, NEM létezik olyan program (főleg nem igyenes, de még fizetős se igazán) ami helyettesíti az előbb általam felsorolt tudásokat.

2011. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Értem én, de minek egy php programozó? Ha már a felhasználó tudja kezelni megfelelő szinten akár a Photoshopot és a Dreamweaverben összetudja hegeszteni HTMLben az oldalát akkor már van egy "modern jó honlapja"


De azzal egyet értek, hogy csak egy "honlapkészítő" programmal ez nem fog sikerülni.

2011. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, egy "jó honlap" nálam nem azt jelenti, hogy minden apró tartalommódosításhoz elő kell vennem a dreamwaevert, és szarakodni. :) Ezért írtam a php programozást is.
2011. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Grafikához mennyire értesz?
2011. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hej, én a G-portal-hoz hasonlóra értettem, de nem pont arra mivel az ingyenes. de mondjuk már meg van az oldim...

ha érdekel:

[link]

tudom, non amatőr de én ennyire vagyok képes.. éppen szerkesztem most is, szal nem kell jönni h mér sz*r, tudom, még fejlesztés alatt áll =P

2011. jan. 17. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!