Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet digitális órát...

Hogyan lehet digitális órát tenni a honlapomra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress egy scriptet.. egyébként tök fölösleges, senkit nem érdekel egy weboldalon az idő, ottvan a tálcán
2011. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de úgy jobb a honlap
2011. jan. 8. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
nem jobb.. nem attól lesz jobb, hogy az üres helyeket amivel nem tudsz mit kezdeni, haszontalan dolgokkal töltöd ki. Tegyél inkább látogatói statisztikát, üzenőfalat, véletlen képeket a galériából
2011. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link] gallery.php?category=DIGITAL


[link]


az órát kiválasztod és HTML code-t kimásolod, és a honlapodra beilleszted (de mint elöttem is irták, felesleges, sok haszna értelme nincs, csak az oldal betöltést lassitja)

2011. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha nem értem meg, hogy minek egy weblapra óra. Ott van a tálcán/panelen! Életemben nem néztem még meg honlapon az időt. Az dátum/névnap az oké!
2011. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést h leoltsatok, amúgy is már találtam scriptet,
2011. jan. 9. 07:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a honlapra tett óra a szerver idejét mutatja, vagy a lapot néző páciens idejét? Mert ha kuncsaft órája rosszul van beállítva, akkor tényleg tök fölösleges.
2011. jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy valami haszna is legyen, PHP-vel outputold ki a javascript fuggvenyt, benne megadva a kezdo datum, aztan javascripttel leptesd 1000-es timeout-al.
2011. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remekül lehet lassítani az oldalt ilyenekkel. Ennél már csak a hóeffekt borít ki jobban, bár az klasszisokkal durvább.
2011. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Honlapot azert csinal az ember, hogy latogassak.

Ha orat teszel ra csokken a latogatoid szama.

Ne hallgass rank, akik azt mondjak, hogy ne tegyel ra orat.

Tegyel csak... hol erdekel engem... :D

(Egy webfejleszto...)


S.

2011. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!