Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtokk olyan ingyenes weblapo...

Tudtokk olyan ingyenes weblapot, ami hasonlit a lapunk.hu-ra? Vagy annál jobb is van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy jobb?
2011. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
.. én ilyenekre fel se nézek, mert nem bírja a bőröm az előregyártott elemekből építkező oldalakat.
2011. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ienekkel kezdtem, de nem nagyon érdemes.. habár nem akarom ismételni a fentieket ezért itt van pár ilyen "lapunk.hu" jellegű oldi;):


[link]

[link]

[link] már egy kicsit több tudás kell, ha nem értesz a CMSekhez sokat, ez nem fog vmi hasznos lenni, ez olyasmi mint a Gportal, nem valami nagy Istencsapása, de azért nehézkés, ha nem vagy jártas..)

[link]

[link]

[link] is lehet online szerkizni, de ez inkább tárhelynek jó, ha CMSt, vagy egyedi HTML/PHP oldalt készitesz)


Én ennyit ismerek, egyébként Gugli a barátod;) Keresgélj még!

2011. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!