Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol lehet megnézni, h ki...

Hol lehet megnézni, h ki like-olta az oldalamat?

Figyelt kérdés
csak sima like gombom van, nincs lista az emberekrol alatta és csak 5-en nyomtak ra de szeretnem tudni, h kik
2010. dec. 21. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Hát, ha csak bejelentkezettek lájkolhatják, akkor az mutatnia kéne, hogy kik. Ha viszont nincs ilyen, csak egy sime "Tetszik" gomb, akkor mégis hogy gondolod, hogy kiírja?

Rakj rá Facebook-os lájkolást, és akkor azt mutatja h "Tetszik- 3 ember" <--példa!

Ha segítettem, zöld kéz (-:

2010. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olyanom van, h tetszik-3 embernek. de hogyan tudom megnézni, h kiknek? bejelentkezés nélkul nem is lehet likeolni. ha kérik, tuti nem adok zold kezet.
2010. dec. 22. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Kerüljük a zöld kezes témát;)

IP alapján akarod hogy kiírja, vagy hogy francba? Ezt így nem lehet megoldani, térj már észhez! Ha mondjuk lenne bejelentkezés akkor mondjuk én belépnék:

Név: MyName

jelszó: 123456

És lájkolom. Te ezt így veszed le:

Tetszik - 3 ember| megnézem kik azok:

-MyName

-Lady

-Katalin

stb...

Nem lehet csak bejelentkezéssel megcsinálni, vagy IP alapján. Ekkora marhaságot ne találj ki, mert nem tudni megjeleníteni. Honnan szedjen nevet le, ha?

-.-"

Gondolkozz máskor előre;)

2010. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
likeolni oldalakon csak akkor tudsz ha facebookra be vagy jelentkezve. a "tetszett 3 embernek"- egy frame-ben van, ami a facebookra mutat. facebook mysql adatbazist hasznal. ha te likeolsz vmit akkor gondolom: "insert into like (mit,ki) values ('oldal','te');". van olyan like gomb, ami kilistazza, h kik like-oltak eddig az oldalt. mivel én tettem fel a kérdést és te probalsz segiteni, valszeg te vagy az okosabb és én nem értem, h te mirol beszélsz. légyszives fejtsd ki bovebben.
2010. dec. 22. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

itt keresd (Show Faces)


@20:33

Minek okoskodsz, ha nem érted a kérdést?

2010. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már tényleg hittem a gyereknek, h én vok hulye. koszi utolso de a show faces-es sok helyet foglal. nem lehet lecsekkolni a sima like gombosnal, h kik kattoltak ra? az elsonek ment zold kéz, csak ne valaszoljon tobbet.
2010. dec. 23. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy lehet. a show faces is csak az utolsó néhány like-olót mutatja. állítható, hogy hány darabot.
2010. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá? Te linkelsz be vírusos oldalakat-.-

Kedves kérdező, nem akartalak megbántani, plusz ennél értelmesebben nem bírom elmagyarázni.

2010. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igazad van a developers.facebook bizányára vírusos:D:D
2010. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem értetted meg a krédsét és facebook like rendszerével se vagy tisztaban. egyszeruen segitokész vagy és ra vagy kattanva a zold kezecskékre, irtal gyors vmi valaszt. facebookos link nem virus. amiket eddig irtal én megértettem, csak nem volt koze a kérdésemhez és lekezeloen magyaraztad el. nem baj, menj at vmi mas kategoriaba zold kezecskére vadaszni, mert itt nem fox sokat talalni.
2010. dec. 24. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!