Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Osztályhonlapot évi max 3-4...

Osztályhonlapot évi max 3-4 ezer forintból ki lehet hozni domain névvel és tárhellyel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Két lehetséges

-Ingyen ATW tárhely+ domain

-egy kis fogyasztású gép (pl valaki régi P2 je)+domain


mindkettőt meg lehet annyiból oldani

2010. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

xtreemhost.com


Reklámmentes és sokkal jobb mint a bármelyik magyar!

2010. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha értesz a weblapkészítéshez, legjobb ha megcsinálod [link] -val és akkor még ingyenes is. Vagy ott van a [link]

Az ingyenes gagyikat inkább nem ajánlgatom. Inkább jöjj ki belőle ingyen, minthogy költs rá a semmiért, ha ingyen is lehet csinálni. Viszont ha ragaszkodsz az eredeti tervedhez, akkor szűkösen, de kijössz belőle;)

2010. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értek a htmlhez és a css-hez. Az oldalt már megcsináltam, nem valami nagy(125 mega).

Eddig atw-n volt, az osztállyal pedig megbeszéltem, hogy mindenki hoz havonta 2-300 ft-t és abból fenntartom.

2010. dec. 19. 19:41
 5/7 A kérdező kommentje:
évente*
2010. dec. 19. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
meddig jarsz még abba az osztalyba? 3000ft/2év egy .hu-s domain, de azért, h az a 30 ember hetente egyszer megnézze, sztem nincs értelme. html és css-sel hogyan sikerult osszehoznod? nincs login rendszer, adatbazis? 125 mega? miket pakoltal arra az oldalra? amugy fizetos tarhelyet évi 1500-ér max olyat kapsz mint egy ingyenes.
2010. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van rajta egy csomo kep, Beszólások, hülyeségek meg minden :D most vok 9 és még itt leszek 3 és fél évig :D
2010. dec. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!