Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogger sablontervező. Segít...

Blogger sablontervező. Segít valaki?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy beállítottam egy sablont, hozzá egy hátteret, és minden szöveg halványabb lett.

Sikerült át-át állítgatni, de egyet nem tudok. A bejegyzés címére ha rákattintok, ott nem lehet színt változtatni, csak a méretet, betűtípust, de a színt nem. Ugyan ez van az archívum szövegével is.

Ezeket akkor hol tudnám beállítani?

Előre is köszönöm!


2010. nov. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A CSS fájlban. Ez már igényel némi webprogramozói tudást.
2010. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert eddig minden gond nélkül meg tudtam csinálni, csak nem emlékszem, hogy hogyan. Lehet, hogy már alapból olyan szín volt, amit szerettem volna, és nem kellett állítgatni.

Egyébként sajnos nem értek ahhoz.

Köszönöm!

2010. nov. 27. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A linkek színét változtasd át a sablontervezőben. A bejegyzés címe és az archívum elemei is linkként működnek...
2010. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így már sikerült, köszönöm!
2010. nov. 28. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2010. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!