Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Freeweb atw és uw.hu oldalt...

Freeweb atw és uw.hu oldalt hogy kell megcsinálni az adminisztrácios részét?

Figyelt kérdés
tanulgatom ez ingyenes csak nem angolos vagyok ez a baj
2010. nov. 25. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat szeretnél az oldalra csinálni, mint pl. bejelentkezés és hasonlók? Akkor PHP.
2010. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen csak a weboldalamat fel akarom tölteni az angolso részét nem tudom meg valami blokolva van mindent meg probáltam de nem sikerü.törülnék ha valaki ingyen segitene megcsinálni

www.freeweb.hu webolam van kutyás neveldét akrok csinálnida

www.atw.hu

www.uw.hu

2010. nov. 25. 19:40
 3/4 anonim válasza:
Én atw-t használok és totalcommanderen ftp-vel kell csatlakozni a saját gyökérkönyvtáradhoz, ahonnan ha megvan a kapcsolat simán áthúzod azt amit kell. Nem tudsz kapcsolódni?
2010. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó válasz iró irj Pü-t és elmondom valami a freeweben blokolva van nincsen engedélyezve és azt szeretném megcsinálni de németes vagyok az angoloshoz kicsit értek.
2010. nov. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!