Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyit kérhetek egy HTML és...

Mennyit kérhetek egy HTML és CSS forráskódú weboldalért?

Figyelt kérdés

Sokat játszok PC-s multiplayer játékokon és csináltam a klánunknak egy weboldalt. Amikor sokan nézték több olyan kérés is érkezett hogy nem-e tudnék csinálni nekik is?

Én megcsinálnám ők meg fizetnének mondták de nem tudom mennyit merjek elkérni. Az oldalon van:2 menü (az egyik többszintű), sok tartalom, az általuk választott hirdetések és bannerek, kép és videó nézegető (a kép nézegető az javascript), és pár felugró ablak javascript-tel


2010. nov. 25. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Linkeld be az oldalt, és akkor látjuk a tudásodat, és könnyebben válaszolnánk.
2010. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár ezer forintot... alapszíntű, egyedi weblapokért sem kérnek többet 20-30 ezernél. (na meg az sem normális aki egy ilyenért fizet, ahelyett hogy keresne egy ismerőst aki olcsóbban/ne adj isten ingyen megcsinálja)
2010. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha a ctrl+c ctrl+v kombinációkat alkalmazod, akkor nem illik sokat kérni (sőt nem is illik semmit), de ha a gépeléses megoldással csinálod akkor (és tényleg olyan jó), akkor sztem egy 2ezrest nyugodtan kérhetsz.
2010. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az előttem szólónap pedig igaza van, mert már én is egészen jó weboldalakat csinálok, csak nincs hozzá kedvem.
2010. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hülyeválasz ***** válasza:

Attól függ hogy kinek csinálod, annak mennyi pénze van rá, és mennyire elégedett a végtermékkel.

(Egy nagyitól nem tudsz annyit kivasalni, mint egy multicégtől....)

2010. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom, hogy milyen minőségű oldalakat csinálsz, de ha teljesen saját design-t tervezel, azt megfelelően lekódolod, és bármely böngésző alatt kifogástalanul működik, akkor bátran kérhetsz 30.000-60.000 Ft-ig.

Azt tanuld meg -bármivel is foglalkozol-, hogy ha úgy érzed van hozzá tehetséged, akkor a fantáziád, a munkád ne add oda olcsón. Sokan -akik csak összedobnak egy rusnya, buta, a kilencvenes évek arculatát idéző oldalt- azok megcsinálják aprópénzért, de ha beleteszed a munkád ízig-vérig, akkor ne add olcsón magad.

A fenti árak -amiket írtam- terjedelem és munkaidő függvénye. Ha van kérdésed, írhatsz privátban is, tudok adni tanácsokat, egyszer régen, én is tettem fel ilyen kérdéseket profibbaknak, és azóta sok minden kialakult.

2010. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!