Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok Total Commanderre...

Hogyan tudok Total Commanderrel egy elkészített honlapot a netre felrakni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

De erre kummára nem Total Commander-t kéne használni, ugyanis titkosítatlanul tárolja a jelszavaid egy sima szöveges fájlban...

2010. nov. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én úgy tudom total commander-rel nem lehet weblapot készíteni! csak feltölteni!

a feltöltés pedig:

Elindítod a total commanert->Hálózat->FTP Kapcsolódás->Új kapcsolat-> Megadod a nevét->a tárhelynek a nevét ahol el lehet érni-> Felhasz.neved-> Jelszavad->Kapcsolódás!

2010. nov. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neki már meg van csinálva a weblap, feltölteni szeretné, de ezt le is írta.
2010. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen leírtam...


Elindítod a total commanert->Hálózat->FTP Kapcsolódás->Új kapcsolat-> Megadod a nevét->a tárhelynek a nevét ahol el lehet érni-> Felhasz.neved-> Jelszavad->Kapcsolódás!

2010. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igem idáig megvan, de hogyan tovább? Kapcsolódás, és utána bezárom a Total Commandert, de mégmindig semmi. Mitkell tennem?
2010. nov. 27. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Kapcsolódás után miért zárod be?

Drag and drop (fogd és vidd), egyik ablakban a tárhelyedhez vagy kapcsolódva a másik ablakban megkeresed a gépeden azt a mappát amiben azok a dolgok vannak amit fel akarsz tölteni.

jobb egérgombbal rajuk kattintasz ezzel kijelölöd őket majd bal gombbal áthúzod a tárhelyedre felugrik egy ablak amit okézol és elkezdi feltölteni.

2010. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!