Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogspotos (blogger.com)...

Blogspotos (blogger.com) blognál hol tudom megnézni, hogy a fejléc milyen széles és magas? (ki szeretném cserélni saját képre)

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

azt mondod hogy ki szeretnéd cserélni saját képre . Én ebből azt szűröm le hogy a fejléc ezen az oldalon egy az egyben egy kép ezesetben nagyon egyszerű a dolgod :)

csak mozilla firefox al pl megnyitod a képre jobb klikk kép megjelenítése vagy háttérkép megjelenitése...vagy hasonló gomb és csak a kép fog megjelenni mozilla ablaknak a címsorában (fennt) meg autómatikusan megmutatja a méretet .

2. lehetőség rákatt képre kép mentése... alapból a windows is mutatja a méreteket de a photo shop a tuti pontos ... vagy behuzva paintbe sztem még abban is meg tudod nézni :D

2010. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, ez olyan sablonoknál jó módszer - nem ismertem - ahol van eredetileg is kép, de az enyémben nincs. Most simán kiírja a blog címét, de ugyebár van olyan lehetőség a beállításoknál, hogy fel lehet tölteni saját fotót... Na én ennek a méretét nem tudom, hogy mekkorára csináljam. :(( A kép nélküli fejlécnél pedig sajnos nem működik az általad leírt módszer.

Majd próbálkozom, megnézem másokét akinek hasonló a sablonja és van már benne kép is ezzel a módszerrel...

2010. nov. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!