Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha van 3 nyers file: html,...

Ha van 3 nyers file: html, css és js. Ezeket tudom hostolni egy fizetős szolgáltatással? Egyáltalán nem tudom, hogy hogy működnek ezek.

Figyelt kérdés
tegnap 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor előfizetsz egy tárhelyre, megkapod a belépési adatokat a szerverhez FTP-kapcsolaton keresztül. Azzal feltöltöd a fájlokat, ezután onnan futtatható.

Ehhez persze tartoznak még egyéb konfigurációs lépések is, de erről biztos van száz tutorial a neten a weboldal beüzemelés témában. Még egy része van, ha egyedi domain alól akarod elérni az oldalt akkor azt is meg kell venni (sok tárhelyszolgáltató ezeket csomagban is adja, nála beregisztrálhatod a domain-t és adja a tárhelyet is, ezeket együtt fizetheted).

tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
tegnap 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Keresőben keress rá: tárhely szolgáltató:

[link]

sokféle van, kiválasztod a neked megfelelőt, kapsz egy címet, ahol adminisztrálhatod/feltöltheted ezeket a fájlokat.


Ha azt akarod, hogy egy rendes hosztneved legyen (szóval például weboldalam.hu) akkor szükséged lesz domainre is - ezt gyakran együtt adják a webtárhellyel, ha nem, akkor külön kell regisztrálni.

tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán összetartozó fájlok ezek, vagy csak 3 random, tartalom nélküli fájl?
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 - összetartozó, linkelt, működő fájlok
tegnap 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!