Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Átvihetek egy MySQL 8.0.36...

Átvihetek egy MySQL 8.0.36 oldalt egy másik webszerverre 8.0.34-el?

Figyelt kérdés
Nem lesznek kompatibilitási gondok? Tudom hogy 8.4 és vissza nem szabad, de itt csak egy kis eltérés van.
tegnap 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Megnézve a változási naplókat:

- [link]

- [link]

nincs sok, a nyelvet érintő változtatás, így igen nagy valószínűséggel működni fog.

tegnap 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

8.0.34*

[link]


De akkor jó, kicsit megnyugodtam :) Köszi!

tegnap 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

"8.0.34*"

Az a 8.0.33 -> 8.0.34 közti változtatásokat taglalja - esetedben a 8.0.34 --> 8.0.35 --> 8.0.36 változások a lényegesek (hisz - topiknyitó hozzászólásod szerint 8.0.36-ról váltasz 8.0.34-re és nem 8.0.33-ra).

tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Főként az a gyakoribb eset ilyen kis patvh verzióváltásoknál, hogy valamit kivezetnek és nem az, hogy új featuret hoznak be amit azonnal használni is kezdesz.


Mindenesetre a legtutibb az ha megpróbálod. Dumpot csinálsz és beipoirtálod a másik db-be, figyelve, hogy ad e vissza hibákat.

Nem tudom mekkora az adatbázisod, de gyanítom, hogy nem óriási.

Én dolgoztam 2-3TB-os mysql-ekkel, ott konkrétan úgy nézett ki a játék, hogy importáltam fél éjszakát, eldöglött a felénél valami miatt, javítva lett, aztán újra. Ezt párszor eljátszva. Ott kicsit nehezebb volt.


Ha pár100MB-os db-ről van szó, akkor kb gyorsabb kipróbálni mint a kérdést kiírni.

tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es gondolom hogy nem ingyenes MariaDB volt ott :) MySQL vagy Postgree? Esetleg más?


El nem tudok képzelni annyi szövegnyi adatot, max a csillagokról és minden objektumról az űrben... :D

tegnap 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Mysql volt. Free.

Tele volt adattal. Sajnos fajlok is voltak benne, tehat a fajl content.

De azok nelkul is rengeteg adat lett volna. 7-800GB tuti.

ma 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!