Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ajánlanátok megbízható és...

Ajánlanátok megbízható és profi webshopkészítőket?

Figyelt kérdés
Keresek olyan, céget vagy magánszemélyt aki profi, modern webshopot készít valamint keresőoptimalizálásban és árukeresővel való összekötésben is képben van.
aug. 15. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Kérdés, mennyit szánnál rá maximum?


Aki teljesen egyedi kódot kreál neked, azt nem fogod tudni megfizetni.

Ráadásul az igazéán profik ma már nem kódolnak és grafikáznak egyszerre. Arra kell akkor kapásból 2 ember vagy 2 emberes csapat.

Én fejlesztő és devops oldalról vagyok nagyon erős. Régebben sok fusimelót csináltam ahol kaptam grafikás psd-ben, azt sliceoltam fel és írtam mellé a kódot.

Én ma már mindenkit óvok az egyedi grafikától. Legjobb bootstrap-ban csinálni azt is, arra persze lehet látványterveket készíteni, végtelenségig manipulálható és személyreszabható.


Ha custom kódot készíttetsz, akkor javaslom, hogy csak php-s embert válassz. Sokkal egyszerűbb és sokkal több embert találni rá mint más nyelvekre (majd jönnek a fikázások de no para). Tárhelyekben is végtelenek a lehetőségek.


Ettől függetlenül én nem javaslom, hogy egyedi shopot készíttets, hacsak nincs nagyon sok pénzed. Ha most indulsz, akkor használj szerintem egy SaaS szolgáltatást, azaz egyszerűen fogalmazva: beregisztrálósat, ahol fizetsz némi bérleti díjat. Itthon bár nem a legegyedibb megjelenéssel bír az Unas, de elég régóta a piacon van ahhoz, hogy tudja amit kell, megbízhatóan.


Külföldi szolgáltatókból is találhatsz sokat szerintem.


Egyedi kód helyett lehet használni telepíthetős, egyénreszabható megoldásokat is. Pl én a Magento-t próbáltam ki pár éve. Mondjuk azt pont nem javaslom, szerintem rettenetesen lassú és bonyolult. (persze kell ahhoz is szakember)

Ugyanígy belőhető cms rendszerekre is webshop pluginm pk wordpress-re, drupalra, joomla-ra. Azokat is el lehet rontani azért rendesen.


Szóval szummázva:

1 emberes csapatokkal óvatosan, olcsóbbak, de jellenzően kóklerebbek is

több emberesek esetében is rengeteg kóklerrel találkoztam, jó drágán

Komolyabb cégek horror áron dolgoznának. Ők a méretük miatt szeretik összebaszni a munkákat, de ha találsz is ilyet, nem tudod megfizetni.

Kevés esetben találhatsz 1 emberes megoldást is, pl valahol veszel egy template-t és arra íratsz rá kódot vagy azt húzzátok fel cms-re.

Viszont az igazán profi fejelsztő már nem fog ilyen melót vállalni, főleg nem olcsón.

aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom magamat. Keress meg privátban.
aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia én is tudnák segiteni viszonylag olcso áron
aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 push&pop válasza:
php-ban tudok segiteni, grafikaban nem ;)
aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!