Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpressben mi az a Hellopack...

Wordpressben mi az a Hellopack, szükségem van rá egyáltalán?

Figyelt kérdés

A régi webmester felrakta a HelloPack-et. A weboldal rendszeresen frissítve van, de ez az üzenet nem hagy békén:


"Figyelem! Az oldal jelenleg egy régi HelloPack API-kulcsot használ, ami miatt a weboldal hamarosan nem fog bővítmény frissítéseket kapni. Ahhoz, hogy az oldalad zavartalanul működjön továbbra is, kérlek, hozz létre egy új kulcsot. Így biztosíthatod, hogy az oldalad hibamentesen és naprakészen működjön tovább. További részletek: Régi API kulcs cseréje újra."

Cserélném én, de fogalmam sincs, mi a login ehhez.


Annyit kiderítettem, hogy ez a HelloPack-hez kapcsolódik, ami nem tudom micsoda, egyáltalán szükségem van rá?



#Wordpress #hellopack
jún. 30. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Több mint 50 wp alapon futó weboldalam van. Fejlesztői szinten értek hozzájuk, de még csak nem is hallottam erről a pluginról :D. Egyik oldalamon se fut ez.


Ha csak bemutatkozó weboldalad van és nincs rajta semmi egyedi fejlesztés. Akkor 100%, hogy nincs erre a pluginra szükséged.

jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másodpercekbe telt megtalálni:

[link]


Ha fizettél érte, akkor bizonyára használod, tehát ne tiltsd le.

tegnapelőtt 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves #2, köszönöm, hogy szakmai nagyságod engedte, hogy leszállj a pórnép közé. Megtaláltam én is, de ettől nem lettem okosabb, mi ez, és miért lenne rá szükségem. Amit látok, hogy több csomag gyűjteménye, de fogalmam sincs, az előző webmester fizetett-e érte. De kösz a fáradságot.
tegnapelőtt 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2# által linkelt oldalon felsorolták azt a 116 összetevőt, amiket gombnyomásra frissíti.

Ha összeveted a Te oldaladon levő bővítményekkel, és találsz egyezést - akkor azokat tudja frissíteni.


Amennyiben ezeknek a frissítését Te is megtudod tenni manuálisan, nincs rá szükséged...

tegnap 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, tehát ez egy "csomaggyűjtemény"? Az oldal megjelenésére nincs hatással? Egyedül az Elementor PRO-t láttam, hogy tartalmazza a Hellopack, de amúgy külön szoktam frissíteni. A 116 összetevőből egyik másik sincs nálam használatban (nem woocommerce oldal).


Végülis nagy baj nem lehet, ha első körben kikapcsolom?


A fő gondom az, hogy szerkesztek egy oldalt és felül állandóan ez megjelenik és nem tudok vele mit kezdeni, hellopack login nincs:


"Figyelem! Az oldal jelenleg egy régi HelloPack API-kulcsot használ, ami miatt a weboldal hamarosan nem fog bővítmény frissítéseket kapni. Ahhoz, hogy az oldalad zavartalanul működjön továbbra is, kérlek, hozz létre egy új kulcsot. Így biztosíthatod, hogy az oldalad hibamentesen és naprakészen működjön tovább. További részletek: Régi API kulcs cseréje újra."

ma 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!