Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nem tudok változtatni rajta,...

Nem tudok változtatni rajta, meg mondanátok hogy kell? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

[link]

Csináltam itt egy honlapot, de nem tudom hogy változtassam meg a topikok nevét. Szóval alapban az első kategória neve "Fórum" , de én meg szeretném változtatni ezt "Általános"-ra. Illetve a benne lévő első topikot, aminek az a neve hogy "You first forum" arra mondjuk, hogy "Szabályok" .

Illetve, hogy lehet új kategóriát létrehozni?


2010. okt. 11. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Átnevezed.

Bal klikk az ikonra, picit vársz, majd ujabb bal klikk a szövegre. A kijelölt részt törlöd, majd beírsz helyette amit akarsz. Majd enter.

2010. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de itt valamiért nem hozza be.Pedig adminként vagyok belépve...
2010. okt. 11. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit nem hozza be?

Gyakorold az asztali ikonokon, hogyan kell csinálni? Csak a végén ne üss entert, és akkor nem változik át. Amikor már megy, akkor csináld élesben.

2010. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!