Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen HTML kóddal lehet...

Milyen HTML kóddal lehet megnyitni egy PHP fáljt?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha egy gombra, szövegre rákattintanak, akkor megjelenjen egy php "alkalmazás". Konkrétan, írtam egy üzenőfalat PHP -val, és fel szeretném tenni azt a weboldalamra, de a weboldal nem FTP kapcsolatos, hanem online birom szerkezteni a tartalmát és a kinézetét ezért nem tudok rájönni hogy a weboldal tárhelyére föltöltött php fáljt hogyan birnám futtatni, megnyitni. Remélem érthető voltam :) Kérlek segítsetek!
2010. szept. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Feltöltötted a tárhelyre a php fájlt? Pont ugyanúgy tudsz hivatkozni rá, mint egy htm vagy html kiterjesztésű fájlra. Feltéve, hogy a php fel van telepítve a szerverre és van hozzáférésed is (tekintve, hogy ilyen ingyenes izét használsz, ezt kétlem). Ha nem engedélyezett php fájlok futtatása, akkor pedig sehogy se fogod tudni futtatni.
2010. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahogy nem akarom elhinni, hogy te írtad azt az üzenőfalat, már ne haragudj. De ha már kérdezed, akkor nézegess az iframe után.
2010. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ingyenes izét használok, próbálkoztam már úgy hivatkozni rá ahogy egy html fáljra, méghozzá ezzel:

<a href="uzenofal.php">Üzenőfal megjelenítése</a>

És mikor rákattintottam, akkor kimutadta a php kódját... Én írtam az üzenőfalat, oktatóvideó segítségével :)

2010. szept. 22. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerver amire feltöltötted nem támogatja a PHP fájlok futtatását.
2010. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ez biztos? A webs.com ról van szó.
2010. szept. 23. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Az is lehet, hogy rossz kiterjesztéssel töltötted fel, vagy pedig rossz helyen töltötted fel.

Nézd meg az oldalon, hogy van-e PHP támogatás...

2010. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!