Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy professzionalis weboldal...

Egy professzionalis weboldal elkeszitesehez mire van szukseg?

Figyelt kérdés

Egy ceget szeretnek megbizni erre a munkara mert en elegge kuka vagyok hozza.

Egy sajat masszazs ceget szeretnek inditani. A weboldalon legyen foglalasi opcio, regisztracio, online fizetes.

Kerdes lenyegeben az,hogy nekem kell e biztositanom es megirnom az osszes szoveget ami megjelenjen? Pl bemutatkozas, kezelesek leirasa

vagy csak megmondom,hogy ez az arlista es a tobbit megcsinaljak nekem?

A gyors valaszokat nagyon koszonom!


2021. júl. 6. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

"bemutatkozas, kezelesek leirasa"


Igen, a munka megbeszélésen ezeket jó, ha készen szállítod (képekkel mellékelve). Egy árjegyzékből lehet varázsolni egy semmit mondó listás oldalt, de senki nem fog megkeresni az alapján.

2021. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha jol ertem..

nekem kell leirni az arlistat, a kezelesek tipusat es azok reszletes leirasat, fotok mellekelese es persze a bemutatkozas. Es ha ez megvan, akkor csak ezutan erdemes barkit felkeresnem

2021. júl. 6. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, az már egy olyan alap, amivel el lehet indulni.
2021. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2021. júl. 6. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy céget bízol meg vele, akkor valószínűleg kapsz egy cms-t is (content management system, azaz tartalom kezelő) .

Ez úgy működik, hogy készen lesz az oldal, és lesz hozzá egy backend, ahol te magad tudod feltölteni és módosítani a szöveget. Igazából a backendet is úgy képzeld el, mint egy weboldalt, amin szöveg mezők vannak. Belépsz és pikk pakk átírod mondjuk a bemutatkozást.

Szóval nem muszáj már a kész teljes szöveggel menni, illetve a képeket is tudod módosítani.

Mi olyan esetben mikor még nincs meg a tartalom, minta képekkel és minta szöveggel oldjuk meg. Látszódik hogy hogyan fog kinézni.

2021. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!