Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért adja ezt be a honlapom?...

Miért adja ezt be a honlapom? Hogyan tudnám "orvosolni" a problémát?

Figyelt kérdés

Tegnap óta megjelent a honlapomon ez, és nem tudok rálépni:


Bejelentett támadó webhely!


A(z) xxxxx.uw.hu címen működő webhelyről bejelentés érkezett, hogy támadó webhely, ezért a biztonsági beállítások alapján a böngésző a hozzáférést nem engedélyezi.


A támadó webhelyek megpróbálnak olyan programokat telepíteni, amelyek személyes adatokat lopnak el, a számítógépet mások megtámadására használják, vagy károsítják a rendszert


Egyes támadó webhelyek szándékosan terjesztenek ártó szoftvereket, de sok olyan van, amelyet a tulajdonosa tudta vagy engedélye nélkül használnak ilyen célra.



Mit tegyek, hogy újra normális legyen? Nem vagyok nagy honlapszerkesztő, de a lapom nagyon fontos marketing szempontból, így szükségem van. Arra gondoltam, hogy letörlöm az uw.hu-ról, és újra ugyan azon a néven felteszem. Lehetséges ez? Vagy valami tipp?


2010. aug. 22. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló nekem is volt. Valószínűleg "beépült" az oldaladba egy olyan script, ami kárósíthatja az odalátogatók gépét (vagy adatot lop stb.) Nem tudom milyen technikával raktad össze az oldalt, de azt javaslom, hogy nézd át a honlapodat (a forráskódját), főleg az oldalak alját. Ha találsz egy ilyet: <script>SOKSOK BLABLA</script> azt töröld ki, minden egyes oldaladról, és utána töltsd fel.
2010. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szegted meg a szabályokat? honnan szedtél html kódot? nem-e esetleg vírusos vagy adathalász weboldalról?
2010. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Html kódot sehonnan sem szedtem le, a honlapom nagyon egyszerű, photoshoppos, nagyon nagyon alap designos uw.hu-s oldal. Biztosan nem szegtem meg szabályokat, mert a linkek, amik fent vannak cserébe vannak ott, stb... Szóval ilyesmi nem lehet. A gépen írtottam vírust, volt rajta 7 fertőzött fájl. Az első válaszoló tippje se lehet probléma. Mit kezdjek így vele?
2010. aug. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!