Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Microsoft, C# technológia...

Moozygoo kérdése:

Microsoft, C# technológia terén szeretnék tovább fejlődni. Tudnátok könyvet, online kurzust ajánlani?

Figyelt kérdés
Eddig file kezelés megy, algoritmusok. Emelt info érettségik nagyrészét megoldottam, letettem egy szoftverfejlesztő okjt. Leetcodeon jónéhány feladatot megoldottam, volt ami sebességben 100%os lett. Írtam már kisebb programokat, egy összetettebb játékot, osztálytársam crm rendszerébe segítettem be. Tudom hogy sokat kell még tanulnom, ehhez kérnék hasznos könyvet, online kurzust, tippeket a további fejlődéshez. Előre is köszönöm.

2019. jún. 2. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is C#-ot tanulok, Reiter könyve pipa, Koncz Balázs idei könyve is, néha konzolalkalmazásokban gyakorlok dolgokat, máskor WPF progikat írok, igyekszem minél bonyolultabbakat.


Miért nem próbálsz a Te tudásoddal elhelyezkedni? Még ha mindezek sem elegek az elhelyezkedéshez, én magam fogok elszomorodni.



Amúgy én vagy mérnökinfó BSc-n gondolkozom, vagy szoftverfejlesztő OKJ mellett C# tanfolyam, ebben az esetben később pedig Go vagy Ruby vagy Kotlin.

Nekem ez a személyes tervem.


Amúgy SQL Servert is tanultam és valamilyen szinten használom a munkahelyen is. Join-ok lassan kisujjból mennek, de pár hónapja egy ismerősömmel eljutottunk a tárolt eljárásokig is.


Én mindenképp szeretnék több programozási nyelvet ismerni idővel.

2019. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!