Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit jelent ez: beépített...

Mit jelent ez: beépített dekompresszor van egy játékban?

Figyelt kérdés

Erről a játékról van szó: Prince.of.Persia.The.Forgotten.Sands.Hungarian.DVD5-NoGrp


Ennél írta egy srác, ezt a kifejezést (a tömörítésre)


Így nézett ki a beszélgetés:


Kérdező:

Ez, hogyan lett 2.7 Gb,mikor az eredeti 6 Gb?


1 válasz:

Ez úgy lett 2,7 GB, hogy ki lett szedve pár nyelv és Szaby DVD5-re formálta és a videók minősége kicsit rosszabb lett!


2 válasz:

Nem lett semmi sem kiszedve és mint írtam nincs belepiszkálva és főleg nem videók konvertálva!


"úgy hogy beépített dekompresszor van..."


A srác aki csinálta a tömörítést

Ott a helyes válasz.


2010. jún. 30. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
No. A kompresszálás az a tömörítés. Tehát mit nem értesz? Valamit a játék kitömörít. Nem tudom a "hogy lett 2.7 Gb" a telepítőre vonatkozik vagy mire, és hogy a feltelepített játék mekkora. Mindenesetre a telepítés és a játszás folyamán egy ponton kitömöríti a tartalmakat.
2010. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az alap játék 6 GB körül mozog és annyit telepít is kb.

De én, arra lennék kíváncsi, milyen progival lehet készíteni, ilyen tömörítést. Az is érdekelne, hogy csak játékokat lehet így tömöríteni, vagy egyéb adatot is ?

2010. júl. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!