Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML és CSS nyelven csináltam...

HTML és CSS nyelven csináltam egy weboldalt, viszont ezt a címet máshol nem lehet megnyitni, hogy lehetne publikussá tenni?

Figyelt kérdés

Az Appache webszerveren tárolom, ha elindítom ezt írja a címsorba:

http://localhost:8080/PhpProject1/

Mit csináljak?


2017. nov. 29. 16:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, a legfontosabbat hagytam ki: A NetBeans-el csináltam.
2017. nov. 29. 16:47
 2/6 anonim ***** válasza:

a gépedet akarod a nyilvánosság felé kinyitni vagy akarsz egy nyilvános webhostingot?


Ha a gépeden lévő webszervert akarod másnak megnyitni,akkor a routereden és tűzfaladon át ki kell nyitni a 8080-as TCP portot.


A routeredben meg forwardolni a 8080-as TCP portot a géped belső IP címe felé.

Utána beírva a böngésződbe a szolgáltatódtól kapott IP:8080 és bejön a webszervered.


Ha meg nem így akarod, hanem hogy mint weboldal elérhető legyen akkor kell keress egy ingyenes vagy fizetős webhostingot ahová felmásolod az oldaladat.

2017. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Inkább a másodikat választom, ugye ezt ajánlod te is?

Találtam is pár oldalt, ez hogy működik, feltöltöm oda a forráskódot?

2017. nov. 29. 16:56
 4/6 tabaki ***** válasza:
Igen. Kell egy kezdőoldal, ennek a nevét vagy előírják (pl. index.html), vagy te adhatod meg, és minden úgy megy, mint a gépeden. Természetesen az összes hivatkozás relatív legyen, ne a gépeden lévő elérési utakat tartalmazza.
2017. nov. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudnátok mondani pár jobb ingyenes oldalt? Találtam viszonylag sokat, de nem tudom melyik a legjobb.
2017. nov. 30. 10:37
 6/6 tabaki ***** válasza:

Azt én sem tudom. Én az UltraWebet használom, de egyszerűen csak azért, mert annak idején erre találtam rá, és nekem jól bevált:

[link]

Hogy ehhez képest milyen a többi, arra nincs rálátásom. Kipróbálásra mindenképpen jó, legfeljebb eleinte nem híreszteled el, hogy ez az oldalad címe, és ha nem tetszik, keresel helyette másikat. De rossznak nem rossz, PHP-t, adatbázist is használhatsz, ha a későbbiekben odáig jutsz.

2017. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!