Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Python tanulására anyag? (lent)

Baba8 kérdése:

Python tanulására anyag? (lent)

Figyelt kérdés
Elkezdtem a Pythont tanulni és a youtuben nem találtam tutorial videókat. Arra szeretnék megkérni titeket, hogy tudtok a Pythonhoz anyagot küldeni? A válaszokat előre köszi!
2017. szept. 23. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a pillanatban 36 dollár, de egy hete csak 10 dollár volt. Szerintem még ennyi is megéri ezért a kurzusért.


Persze minden információ fent van az interneten ingyen, de Tim jól összeszedetten videókban mindent elmagyaráz. Vannak olyanok akiknek ez haszontalan lenne, mert szimplán rákeresnek az interneten az információkra, akik jobban talpraesettek.


De.... vannak azok akiknek fogni kell a kezét az elején, ezzel semmi baj sincsen, erre tökéletes ez a kurzus.

2017. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem találtál, én csak azt nem értem.
2017. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát van egy magyar, de ő abbahagyta a 8.résznél
2017. szept. 23. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Pár magyar nyelvű tananyag:

[link]

2017. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

További tanyangok:

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi szépen nektek!
2017. szept. 24. 06:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!