Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki tud ajánlani valamit...

Valaki tud ajánlani valamit ami segít megtanítani a javascriptet? Videó, könyv, oldal bármi ami segíthet.

Figyelt kérdés
Fél éve elkezdtem programozni azon belül a javascriptet tanulni.3 hétig próbálkozdtam de nem volt sikerélményem. Most nekifutottam még egyszer és most már tényleg meg akarom tanulni a nyelvet.

2017. aug. 4. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha sikerélmény kell, kezdetnek jó lesz.


[link]


(le is tölthető, de nem én mondtam... ;-)

2017. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézzél valami jó elméleti könyvet ami szájbarágósan fejt ki mindent a nyelvi elemekről. Aztán ha a feléig kb megvagy akkor onnantól már lehet gyakorolgatni, egyszerűbb feladatokat megoldani lassacskán haladva a bonyolultabbakig.

Nézz magadnak könyvet ami neked megfelel van millió.

2017. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első amit ajánlott az jó szerintem én ennek a c++ verziójából tanultam régen és az volt az első nyelvem.
2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáld! :D Magyar nyelven értelmesen JS-ről nem nagyon van írott könyv. Ezt a 24 órás sorozatot és beleértve minden részét egy az egyben felejtsd el, semmire nem való. Youtuben beírod, hogy JavaScript kezdőknek, vagy JavaScript alapok és azokat nézegesd inkább. Vagy ha beszélni englisch akkor torrent boltban van fent csomó dzsillió normális könyv róla. youtuben azt hiszem az alapokról van TheHUNTutorials nak egy jó sorozata, főleg akkor hasznos ha nincs vagy kevés az alap prog tudásod. De a Javascript manapság nem magát a nyelvet jelenti, hanem a sok keretet amit képvisel, ajax, angular, node, jquery, bootstrap. ezeket használja minden és mindenki, tanuld meg az alapokat és kezd el ezek közül valamelyiket kicsontozni.
2017. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont a YouTube az ami szar a tanuláshoz felrakja ezeregy kezdő vérpistike a tutorialjait aztán akik meg nézik jönnek ide rendelni hogy nekik ez nem megy hogy tanulják meg akkor amit kell.


Nem videózni kell hanem gyakorolni ha már az elmélet egy bizonyos mértékig megvan.

Nyelvi elemek,paradigmák megértéséhez pedig a könyvek a legjobbak.


Videóból meg csak annyit tanul pl változókról hogy lássa hogy kell változót létrehozni meg értéket adni neki a legtöbb könyvben pedig ettől sokkal több van. Pl azis hogy hol(verem,dmemória)tárolódik, miféle változók vannak (érték, referenciatíp) és mik a különbségek.


Elmélethez könyvek a legjobbak én sztem.

2017. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sharkxxx ***** válasza:
2017. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
w3school és telefonra javascript programok amik oktatnak belőle. Angolul tudj mert akkor szevasz van.
2017. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!