Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit kell tudni ahhoz, hogy...

Mit kell tudni ahhoz, hogy java-ban ebook formátumokat tudjak olvasni?

Figyelt kérdés

Tehát egy olyan java programot szeretnék készíteni, amelyik alkalmas mondjuk .mobi vagy .epub formátumok megnyitására és olvasására. Eddig csak txt fájlból való kiolvasásról szóló tutoriált láttam sajnos.

Ehhez mi szükséges?

Előre is köszönöm a választ!



#programozás #Java #e-book olvasó #.epub #.mobi #ebook olvasó java #ebook olvasó készítése
2017. máj. 26. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor ezzel azt mondod, hogy absztrakció és az újrafelhasználás hülyeség?
2017. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem hülyeség, de az újrafelhasználás nem azt jelenti, hogy másét, hanem azt hogy a saját objektumaidat, a saját kódodat használod fel újra.
2017. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Az epub lényegében html file-ok és néhány szöveges file gyűjteménye zip tömörítéssel."

Én alapvetően webfejlesztő vagyok most. A php-ben és a javascript/jquery-ben jó vagyok. A html css megy. Nekem xhtml fájlokat értelmezni nem nehézség ebből kifolyólag.

2017. máj. 26. 23:17
 14/16 anonim ***** válasza:
A 44%-os okoskodó remélem csak a maga által feljeszt nyelven dolgozik, a maga által írt compilerrel fordít a maga által fejlesztett operációs rendszerre, ami a saját építésű számítógépén fut, amihez a szilícium egykristályt is maga növesztette a műhelyében.
2017. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tök mimdegy, hogy webfejlesztő vagy, annak itt túl sok hasznát nem veszed, a html.file-okat parsolni kell, megjeleníteni stb. Valamelyik epub könyvtárat kipróbáltad már? Abból legaláb megérted mi a feladat, mert most még azt se látom, hogy értenéd.
2017. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%-oska Pendragon, aki nem véletlenül lett már egyszer kivágva innen, helyből akkora idióta, mint más nekifutásból sem tud.
2017. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!