Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pythonban a leírásban találhat...

Pythonban a leírásban található hibaüzenetet kapom. Hogyan lehet kijavítani?

Figyelt kérdés
Pythonban szeretném használni a pyttsx modult. Ez lenne a program: import pyttsx engine = pyttsx. Init () engine. Say ("Hello world") engine. RunAndWait () Ezt a hibaüzenetet kapom ha futtatom: No module named Enigne. Megpróbáltam 3.6-os és 2.7-es Pythonban is nem működik, Windows 10-et használok. Mi okozhatja a hibát? Hogyan lehet kijavítani?

2017. máj. 25. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kódmegosztáshoz (főleg, hogy Pythonról van szó).

A hibaüzenet pedig egyértelmű, nem létezik olyan modul, amit használni szeretnél.

2017. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
2017. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második váloszoló módosítottam mindent ahogy a linken írták, de a változatosság kedvéért most azt a hibát kapom, hogy: No module named win32com.client
2017. máj. 26. 07:32
 4/6 neonice válasza:

Start menü -> cmd.exe

Beírod -> pip install pyttsx

Miután feltelepült nyits egy Python interpretert vagy remélhetőleg egy fejlesztőkörnyezetet (Spyder, pyCharm). És begépeled ezt a három sort pont így:


engine = pyttsx.init()


engine.say("Hello Bello")

engine.runAndWait()


Működnie kell, 1 percig tartott.

2017. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 neonice válasza:

Bocs az import lemaradt:

import pyttsx


ez az első sorod!

2017. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neonice Megcsináltam, úgy ahogy leírtad, de továbbra is azt kapom : No module named win32com.client.
2017. máj. 27. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!