Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudom leolvasni autoittal...

Hogy tudom leolvasni autoittal a processzor és a ram terheltségét?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 12:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"De annyi szép hobbi van, miért pont a programozás?"

XDDDDDDD Ez tetszett!!!


scriba-nak is igaza van. Jobb megtanulni Google-t használni, és keresni a megoldást, nem másokra hagyatkozni, hogy talán-talán érdemi információt mondanak (vagy sem).


Amúgy is: számtalan fórum van, és jobbak is mint itt ez a GYÍK


Kérdem én: Aki megakar oldani egy problémát, az miért nem képes önmagától kutatni? Számtalan ilyen embert látok itt. Én ha elakadok, azaz első, hogy Google-t és Stackoverflow-ot túrom. Vagy: Tutorial leírásokat avagy videókat, megválaszolt fórumokat.

Ha így sincs: utána kérdezek.

2017. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én ilyen maradi vagyok, hogy alapból emberekkel beszélgetek.
2017. máj. 1. 11:54
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem, Te egy gyökér vagy, de ezt már nagyon régóta tudjuk itt.
2017. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Amúgy is: számtalan fórum van, és jobbak is mint itt ez a GYÍK"


Én ezen a téren (programozás iránti érdeklődés) nagyon elégedett vagyok a GYÍK-kal, mert noha sok a tiedhez hasonló "nem hozzászólás", rengetegszer van érdemi hozzászólás ahogy most is volt. Fura hogy leminősíted a gyíkot pedig most is ép miattad lett kevésbé jó és mások miatt lett elég jó.

2017. máj. 1. 12:07
 15/16 A kérdező kommentje:

"scriba-nak is igaza van. Jobb megtanulni Google-t használni, és keresni a megoldást, nem másokra hagyatkozni, hogy talán-talán érdemi információt mondanak (vagy sem). "


fura informatikus lehetsz ha nem látod át hogy a google plusz a gyakori több mint a google önmagában.

attól hogy én itt kérdezek, a google még nem fog kámforrá válni ugyanugy létezni fog.


az is fura, oké te nem szeretsz emberekkel kommunikálni - max. a kötekedés szintjén, - de miért zavar az téged ha más megteszi? nem mindegy az neked?


az pedig még furább hogy az zavar, hogy egy kérdéseket feltevő oldalon valaki kérdez.


pedig attól hogy én azt teszem te még ugyanúgy használhatod tovább a googlet. nem fog attól az kevésbé működni netán megsemmisülni.


én ha valami nem tetszik akkor azt nem nézem. eszembe nem jutna kötekedni, valami ellen fellépni, beletrollkodni, hogy mivel én nem használom más se használja...


tájékoztatlak, hogy ez az oldal arra való, hogy ha valaki kérdést tesz fel akkor aki akar az válaszoljon. nem pedig arra hogy jöjjön egy hozzád hasonló troll s kitalálja hogy ne legyen a kérdés feltéve.

2017. máj. 1. 12:16
 16/16 anonim válasza:
Beállítások funkció --> jobbra fenn négyzet --> 3. fül :))) sok sikert!
2017. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!