Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# -ban kell egy "üres"ami...

C# -ban kell egy "üres"ami szóközzel van kirakva téglalapot csinálni. Console Application-ban. Négyzet köre * -ól áll! bekér téglalap:magassága téglalap:szélessége ******* * * * * ******* így kéne kinézni valaki megtudja csinálni nekem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik része nem megy?
2016. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Innen elkergettek es itt probalsz szerencset?


En megcsinalom. Mennyit szansz ra?

2016. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja neked ingyen megcsinalni, meg egy ertelmes kerdest sem tudsz feltenni, ne legyel igy programozo, meg az emberisegre is szegenyt hozol, nyomi vagy.
2016. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komplett megoldást én is tudok készíteni, akár azonnal is, de az fizetős lesz! :)
2016. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bekéred a magasságát, szélességét.


String szokoz =' '

For i = 1 --> M{

For j = 1 --> Sz

if ( i== 1 cin || i == M) cin *; else if (j==1 || j == Sz) cin *; else cin szokoz;

}

}


Telefonrol ennyi telik tolem

2016. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

ha jól értem ez a feladat... (hibakezelés nem tudom kell-e, de illendő)


Tehát, ha hajlandó vagy elmondani, hol akadtál el, akkor segítek! Ha meg sem próbálod akkor megveheted a megoldást!

2016. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, most hogy kellően elrémisztettünk megosztom a megoldás:

[link]

Ellenben szánj időt a megértésére és alakítsd át, mert azonnal ki fog derülni, hogy nem te írtad! :)

2016. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehetne még rajta szépíteni (sőt jobban megnézve, kellene is), ezt csak összedobtam, de a lényeget megérted ez alapján.


Viszont ne legyél lusta megcsinálni magadtól, mert később szarban leszel. Akkor is ha csak azért tanulod mert "muszáj". Lesz még belőle zh/dolgozat.

2016. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!