Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Javascriptes feladatban...

Javascriptes feladatban valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Egy HTML oldalon legyen megadható egy mondat (notepad ++-ba irjuk)

for ciklusnak és a char At() függvény segítségével határozzuk meg,hogy hány szóköz van a mondatban és írja ki mennyi van benne fingom sincs hogy kell megcsinálni de nagyon fontos lenne köszönöm



2016. júl. 6. 09:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

<head>

<title>GYK_JS</title>

<script>

function getHossz()

{

var szoveg = document.getElementById('szoveg').innerHTML;

var i = 0;

var db = 0;

for(;i<=szoveg.length;i++)

{

if(szoveg.charAt(i) == ' ')

{

db=db+1;

}

}

document.getElementById('szokozok').innerHTML = db;

}

</script>

</head>


<body>

<div id="szoveg">Egyszerűbb lenne ha gyakorlat helyett inkább tanulnál,mert ilyen embert senki sem fog alkalmazni,mint amilyen

te vagy..</div>

<div id="hossz"></div>

<div id="szokozok"></div>

<button onclick="getHossz();">Katt</button>


</body>


A másik lényeget ki szűröm : "Egyszerűbb lenne ha gyakorlat helyett inkább tanulnál,mert ilyen embert senki sem fog alkalmazni,mint amilyen

te vagy.."

2016. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog más anyjáról ilyet mondani főleg nem az enyémről,én írtam oda a kódot.


Az hogy meg oldottam neki,csupán azért volt ,mer meg sajnáltam,és talán rá jön hogy ha ezt se érti,szakmát és életpályát tévesztett a szerencsétlen.

2016. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a beszólásokat :) ment a zöld és a piros pacsi :D
2016. júl. 6. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!