Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » (? ) Egy gazdasági informatika...

(? ) Egy gazdasági informatikai diplomát érdemesebb úgy csinálni, hogy:

Figyelt kérdés

Alapképzésben egy programtervező informatikus, és mester képzésben egy gazdasági tárgy?


Ez lehetséges egyáltalán?


Úgy voltam vele, hogy mindenképpén vagy gazdasági, vagy informatikai irányba mennék, és amikor láttam, hogy van ilyen képzés, gondoltam 2 legyet ütök egy csapásra, csak sokan itt írták, hogy totál felesleges, egy gazdasági informatikus diploma...


2016. máj. 4. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy gazdinfós diploma egyedül SZTE-ről ér valamit. Mármint nem a papír, hanem a tudás.


Inkább azt kéne előbb tisztázni, hogy mi akarsz lenni, ha nagy leszel? Azért a "gazdasági" irány sem épp egyértelmű, de informatikai aztán pláne nem. Nem mindegy, hogy mivel akarsz később foglalkozni...

2016. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés, de őszíntén szólva fogalmam sincs. Programozni szeretek, politikát szeretem, a gazdaságot követni, és figyelni szeretem, és fakt választás előtt vagyok. Töriből és matekból vagyok erős, infóból, exel és társaiból sajnos mindig 3-as voltam, de a programozás az megyeget, csak azt még nem tanulunk. Elsősorban olyan informatikai tudást szeretnék, amivel saját céget tudnék alapítani, de ez igazából csak egy messzi messzi álom még.
2016. máj. 4. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!