Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen nyelven végezzem az...

Milyen nyelven végezzem az egyetemet Erdélyben?

Figyelt kérdés
Erdélyben élek, informatika szakra szeretnék menni a Bábes-Bolyai Tudományegyetemre csak nem tudom, hogy milyen nyelven. A tanárom románul végzett egy másik egyetemen ő azt mondja, hogy magyarul sokkal jobb tanulni, ő is megbánta, hogy nem magyarra ment. Az angol fontos, az álláshírdetésekben mindig ott van, hogy kötelező az angol nyelvtudás. Mit ajánlotok? Angolul kb B2-es szinten beszélek. Arra is gondoltam, hogy magyarra megyek, majd csinalok egy C1-C2-es nyelvvizsgat és úgy már önéletrajzba azt is odarakhatom.
2016. márc. 30. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"Arra is gondoltam, hogy magyarra megyek, majd csinalok egy C1-C2-es nyelvvizsgat és úgy már önéletrajzba azt is odarakhatom."

Így jó is lesz.

2016. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy román vagy magyar az tök mindegy, az informatika világában egyik sem ér semmit. Amelyik neked jobban fekszik azt válaszd.

Az angol már elgondolkodtató, abból lehet, hogy sok hasznot húznál, még ha az elején kicsit nehezebb is lenne.

2016. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarra menjél, bár a fóliák nagy része angolul lesz, de az oktatók majd magyarul tartják az előadásokat. Te jobban meg fogod érteni, mintha románul lenne.
2016. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az UT-n van angol oktatas, az nem lenne okes?
2016. ápr. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!