Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft szerver programozás?

Minecraft szerver programozás?

Figyelt kérdés
Van egy minecraft szerverem amit már épitgettem de még nem tudtam nyilvánissá tenni mivel nem tudok szervert programozni hol tanulhatnám ezt meg?? Linket szeretnék köszönöm kellemes ünnepeket!

2015. dec. 20. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Kétlem, hogy a programozás szükséges lenne egy szerver üzemeltetéséhez.
2015. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem! A szerver megvan csak pl a rangok,warpok,eventek telekrendszer egyebek kellenek!!!!! Nem egy házi KOKÁNY szervert szeretnék üzemeltetni!!!
2015. dec. 20. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Az konfigurálás nem programozás.
2015. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Letolyom segitetek vagy NEM?
2015. dec. 20. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 adventurer111 ***** válasza:
XD . Amúgy ami plugin kell neked a plotme és az essentials. Az oldalaikon le van írva hogy mit hogyan kell és mit kell átírni a config fáljaiban..
2015. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Amiket írtál azt pluginokkal lehet megvalósítani. Pluginokat letölthetsz a az internetről, és konfigurálhatsz, ám ha egyedi, saját pluginokat szeretnél, akkor te is programozhatsz Java nyelven.

Ehhez előbb el kell sajátítanod a Java-t, majd utána tanulhatod a Bukkit/Spigot API-t.

2015. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. dec. 22. 13:08
 9/9 anonim válasza:
Tulaj vagyok. Kelleni fog neked Essentials. Vault. Groupmanager Essentials Chat. Plotme EssAntibuild. Ezek alap szerver pluginok, ha van egy kis angol tudásod akkor még a konfig se lesz nehéz. De ha nem megy nézz youtubeon videókat, én is így tanultam meg
2016. júl. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!