Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A következő a problémám:...

A következő a problémám: Óranyilvántartó szerkesztésében munkakezdés pl:18:00 szünet 20:00-20:30 következő szünet 23:30-00:00 munka vége 06:00. hogyan számoltatom ki hogy mennyi volt a 22:00-06:00 közötti időszak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kivonod a későbbi időpontból a korábbit, majd kivonod belőle a szünet hosszát is. Nem vagyok benne biztos, hogy értem a kérdést.
2015. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a lényege hogy az egyik munkalapon beirom a kezdes, szunet 1 szunet 2... munka vége, itt kiszámolja nekem hogy mennyi volt a netto munkaido, de ha ejszakarol van szo ezekbol az ertekekbol valahogy nekem ki kellene hogy ertekelje hogy mennyi volt a 22:00-0600 ig eltelt idotartam.ugy hogy figyelmen kivul hagyja ha nem éjszakai idoszakrol van szó.
2015. szept. 9. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!