Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet plugint írni és...

Hogy lehet plugint írni és berokni a minecraft pocit edition-ba?

Figyelt kérdés
építettem egy hatalmas pályát olyanhoz hasonlót mint mester mc-én a sky PvP de kelenének chatre egy / jel után be írható kodok: elôszôr is pály levédése aztán egy olyan gépen ,hogy kijelôlôlm a spawnt a játék kiindúló pontvát pl. /setspawn és ,hogy vissza vigyen oda pl. /gospawn meg még ilyenek . Ez az elsô kérdésem ebben kérdezz-felelekben .

2015. aug. 17. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ,hogy el írtam párdolgot de nagyon kicsik a gombok a telefonomon legkőzelebb tabletrol írok mint most és úgy jó lesz .
2015. aug. 17. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Hacsak nem tudsz programozni. Márpedig nem hinném
2015. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Komoly programozás nélkül lehetetlen. Vannak modok pocket editionre is, de nagyon instabil lesz tőlük.
2015. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt elolvastam ,hogy tudok pluint rakni a gépes minecraft és ott nem tūnt bony ulúltnak
2015. aug. 18. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
De itt programozni kell nem fileokat behuzogatni.
2015. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké de hogy, kehet a modot berakni ? Van egy olyan alkalmazásom az aptoidéról a címe: blocklaucher pro amivel be lehet fotózni a játékba , ezen kívűl van rajta kettő funció amikől nem tudom ,hogy kell hsználni ,azt tudom ,hogy mind kettő mód berakására váló .
2015. aug. 19. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!