Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Technic pack saját modpack...

Technic pack saját modpack indítási/launching hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csináltam egy teszt modpack-et, de amikor elindítom (már le van töltve) ,akkor ellenőríz, majd "elindul" (tehát bezáródik a TP launcher) ,de ezután rögtön megnyílik újra... Mit ronthattam el??? Több videót is megnéztem amikben részletesen el van magyarázva, és én is mindent úgy csinálok, de nem műkszik... A modpack.zip-emben van egy bin mappa amiben van a forge modpack.jar néven, egy üres config mappa, és egy mods mappa, amibe csak az OptiFine(.zip)-t raktam be a tesztelésnek... Mit ronthattam el???


A válaszokat előre is köszi!!!

Trollok PLS off!



#hiba #TP launc hiba #TP launc error
2015. aug. 4. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány Minecraftos hülyeséget fogsz még nyitni programozás témakörbe? Magad is rájöhettél volna az xy tököm tudja hányadik kérdésed után, hogy ez nem neked való, főleg ha videó alapján se megy.
2015. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!