Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minden programozó/szoftverfejl...

Minden programozó/szoftverfejlesztő munkahely ilyen?

Figyelt kérdés
Közös sörözés, közös programok, mindenki haver. Babzsákok, gumilabdák. Eddig tapasztalataim (2 munkahely) és ismerősök véleménye is ezt mutatja. Van olyan szoftverfejlesztő munkahely, ahol ezt nem erőltetik? Én nem szeretnék a kollégákkal haverkodni, de mindkét helyen azt éreztem, hogy "muszáj", hiszen jóban kell lenni a többiekkel az előrehaladás érdekében.

2015. júl. 25. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem minden munkahely ilyen.
2015. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A programozás - az egyéni kódoláson túl - csapatmunka. Kisebb projekteket össze lehet hozni egyedül is, de alapvetően egy komolyabb program a csapatmunkára és a kommunikációra épül.
2015. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen, de az ilyen helyeken sem kell mindenkivel jóban lenni.
2015. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak kis cégekre jellemző, ahol megpróbálják ellensúlyozni a kis fizetést. Mellesleg kedvezőbb adókategóriába esik egy csapatépítő délután költségvetése, mintha mondjuk azt munkabérben kellett volna kifizetni a résztvevőknek.
2015. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ez csak kis cégekre jellemző, ahol megpróbálják ellensúlyozni a kis fizetést."


Hát nem tudom, a Prezi és a Ustream sem épp nevezhető annyira kis cégnek, bár valóban csak pár száz fős, viszont semmiképpen sem mondanám, hogy a "kis fizetést" akarják ott ellensúlyozni.

2015. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis cégnél vagyok, jó fizetéssel, mégis vannak ilyenek a programok (nem mindig kötelezőek), de azokért is jár a fizetési rész + ingyé vannak nekünk.
2015. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj valami öltönyös helyre, Big4 vagy Morgan Stanley, ha konzervatív helyet szeretnél.
2015. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!