Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik az a programozo program...

Melyik az a programozo program, amelyiknek egy szines rombusz az ikonja?

Figyelt kérdés
Lehet benne c es c++ nyelven is programozni es projekt formajaban lehet programozni. Sajnos nem tudok rola tobbet de nagy szuksegem lenne ra! Meg van egy ket aprosag amit tudok, ed szerintem azok lenyegtelenek, de ha kell akkor majd megirom. Egyszer hasznaltam es nagy szuksegm lenne ra, mert Info tanulmanyi versenyen ilyenbe kell majd programozni. Elore is koszi
2010. febr. 27. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem ismered, de miért nem kérdezed meg a tanárod, csak tudja, hogy tanulmányi versenyre milyen kell.

Nem igazán rombusz de nézd meg a Microsoft Visual Studio ikonját - hátha.

2010. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az, de vegul azt tettem fel. megkerdeztem meg a suliba, de mar elfelejtettem es ugyebar hetfoig nem talalkozok vele:P
2010. febr. 27. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Octopod for C++, még sosem használtam, de az ikonja egy színes rombusz.
2010. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MinGW Development Studio. Megkerdeztem. A kerdesem hogy dolgozott vele valaki? mukodik vistan? tudom, hogy a neten nehany ismertetoben ugy irja, viszont nekem vistam van es nem megy, tesomnak xpje, es nala is kiprobaltam es nala megy. A kerdes csak az, hogy kozrejatszik e hogy vistam van, vagy valami mas lehet a hiba?
2010. febr. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!