Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet azt megcsinálni...

Hogy lehet azt megcsinálni CSS-ben, hogy amikor egy <div>-re húzom az egeret, megváltozzon a háttérszíne?

Figyelt kérdés
Igazából egy link az egész <div>, amibe szöveg is van. A szöveg színe megváltozik de azt szeretném hogy a háttér színe is megváltozzon.
2010. febr. 26. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

szoval segítek neked:D


a:hover{

background-color: #szinkod;

}

2010. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És még annyit:D

h hover után tudsz írni több parametert is

pl

a:hover{

font-size: 22px;

text-decoration: italic;


Ez azt jelenti h 22px-re megnő a méet és dőlt lesz meg ieneket tudsz írni bele hasznos dolog;)


Rem segítettem Üdv: Ice;) (1. voltam:))

2010. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, királyság. Azt tudtam hogy a:hover {} után meg lehet adni még egy csomo formázási lehetőséget, csak backgroud-color: {} helyett, background: {} -al akartam, de nem sikerült. Köszi mégegyszer, és ha esetleg tudsz egy normális oldalt ahonnan tudnék még többet tanulni a css-röl, és belinkelnéd nekem azt megköszönném. :)
2010. febr. 28. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én innen tanulgattam:D

[link]


Ez a weblaboros site legalább ér is vmit :);)

Sok sikert hozzá;)

Ice:);) (15/f)

2010. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!