Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudnám megoldani, hogy...

Hogy tudnám megoldani, hogy Sony videokamerával felvett kazettákat kiírjam dvd-re. Van erre valamilyen ingyenes megoldás? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ingyenes sajna nincs! minimum egy TV-tuner kártyát, vagy egy videó digitalizáló kártyát kell a gépedbe venni, ahhoz hogy digitalizálni tudd az analóg, HI-8 vagy normál 8-as felvételeidet. Ha Digital 8-as vagy DV kazettáról van szó, és van a kamerán digitális kimenet, akkor egy megfelelő csatlakozó kábelt kell csak az átíráshoz, pár száz Ft-ért venned.
2010. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dv to Dvd >>> [link]
2010. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezt meg kell jól emésztenem, mert én NŐBŐL vagyok és SZŐKE, de meg fogom próbálni. Még egyszer köszönöm.
2010. febr. 21. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:

OK!:))

Annyit árulj el, mire rögzít a kamerád?

2010. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát a lányomnak van Sony videokamerája, és kis kazettára vette fel a gyerekeket és a sok-sok kazettát szeretnénk kiírni dvd lemezre.
2010. febr. 22. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor a link pont erről szól...:))
2010. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
..persze csak akkor, ha az a kazetta "DV" kazetta...
2010. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom próbálni.
2010. febr. 23. 13:10
 9/9 A kérdező kommentje:
A Windows Movie Maker letöltését meg tudom oldani azért is, mert nekem az XP nem gyárilag van a gépemen?
2010. márc. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!