Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol, vagy hogy tudok csinálni...

Hol, vagy hogy tudok csinálni egy alkalmazást Androidra?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék csinálni egy alkalmazást, ! Már megvan az ötlet, nem egy bonyolult alkalmazás csak meg kell valósítani, de programozni nem tudok és az app maker oldalak az interneten nem nagyon segítenek. Ha valaki tud egy jó oldalt ahol meg tudom csinálni az írja meg légyszíves válaszban, vagy ha van egy programozni tudó ember az írjon privátban. Ngayon meg szeretném csinálni ezt a programot!
2015. márc. 17. 19:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanulj meg programozni.

2-3 év kemény munkával és összejöhet.

2015. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz: Tanulj meg programozni!


Mindenki elkezdi valahol. Ha annyira meg szeretnéd csinálni azt az appot, akkor nyilván megéri belefeccölni az időt és az energiát, hogy legalább alapszinten össze tudd tákolni.

Ez is egy szakma, és mint mindegyik másik, tanulható; nem kell misztifikálni és megijedni tőle.


Tanulj meg szépen "jávául", aztán "androidul", (de mindenekelőtt angolul) és rakd össze, ha ennyire szupernek érzed az ötletet.

2015. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gru-nak köszönöm! Jó a program, amit nemtudok beírni megguglizom!
2015. márc. 18. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!