Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HELP hogy kell megcsinálni h...

HELP hogy kell megcsinálni h van 3 értékem a b c és van két gombom min és max és ha pl beírod az a b c hez hogy 10 és megnyomom hogy min akkor a 10 nél több értékkel szereplőket írja ki az adatbázis elemei közül? Ez olyan mysql es c# os feladat.

Figyelt kérdés
mer még elindulni se tudok.
2015. febr. 21. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy kell megcsinálni, hogy:


1. Előszeded az órai programokat, jegyzeteket, tankönyvet, amiből az elmúlt legalább fél évben tanultatok.


2. Összekattintgatod a GUI-t.


3. Az órai programokból átmásolod a MySQL kapcsolódáshoz szükséges dolgokat.


4. Létrehozod az adatbázist. (Amiről nekünk semmi infót nem adtál.)


5. Megírod a lekérdezéseket, és beteszed a megfelelő gombok eseménykezelő metódusaiba.

2015. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nah hát ez nem volt sok segítség mer eddig én is eljutottam... ma meg van már a kapcsolódás ilyen feladatot meg nem is csináltunk akkor honnan szedjem elő ???
2015. febr. 21. 12:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Remek. Akkor pontosan melyik része nem megy?
2015. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát amit kérdeztem van egy olyan része h az sql ben ugye kaják vannak és hogy ugye a feherje a zsír és a szénhidrát max és min száma állítható legyen numericupdownt raktam be szal ha pl mindenhova beírok 10 et és megnyomom a mint akkor a 10 lesz ugye a legkisebb érték és csak azokat listázza ki a datagridwievben v mi a szar a neve amik 10 nél többek.
2015. febr. 21. 12:26
 5/12 A kérdező kommentje:
gondoltam ifre de nem akar jó lenni az se
2015. febr. 21. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Az Adapter-ben kéne a query-t átírni. "SELECT * FROM tábla" helyett "SELECT * FROM tábla WHERE oszlop > min", és a min helyére valahogy becsempészni a numericupdown value-ját.


Itt van hasonló példa:

[link]

2015. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg más, érdekes szakma van még ezen kívül...
2015. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát baszhatom ha ez a házim.. nem azt kértem hogy ajánlgass munkákat bakker...
2015. febr. 21. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:
LoL, milyen zsírról meg fehérjéből zagyválsz mégis?
2015. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ami anyádon van hülyegyerek
2015. febr. 21. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!